Hakkımızda

Hemen Arayın

Zemin Kaplama İle Yaşam Ve İş Alanlarınız Daha Canlı

1996 yılından şimdiye kadar, zemin kaplama satış/uygulaması hizmetleri veren firmamız, 2004 yılından itibaren kendi bünyesi altında hizmet vermeye başlamıştır. Geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında uygulamayla birleştiren Sanat zemin kaplamaları, konusunda tecrübe ve hizmet kalitesini arttırarak müşteri portföyünü geliştirmiştir.

Misyonumuz

Faaliyet alanımızdaki yeterliliğimizle yaşama değer katan kaliteli ürünler sunmak; müşterilerimize değer verip, tedarikçilerimize değer katmak; öğrenen ve paylaşan organizasyon kültürünün rekabette etkili güç olacağının bilinciyle, çalışan memnuniyetini artırmaktır.

Vizyonumuz

Faaliyet alanımızdaki pazarlarda; pazar ve rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak ulusal liderliğinizi devam ettirirken, Pvc zemin kaplama pazarında 10 yıl içinde dünya markaları arasında yer almaktır.

Değerlerimiz

Bizler; şeffaf, hesap verebilen, sorumluluk sahibi, etkin ve verimli çalışan kurum ve kişileriz ve bu özelliklerimizi kuvvetlendirmek için çalışmaktayız.Bizler; ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlara karşı ciddi, dürüst, tutarlı, adil ve terbiyeli, iş ahlakı olan insanlar topluluğuyuz ve böyle kalmaya devam edeceğiz.