ADOFLOOR VİVA – İRONA – STONE

Hemen Ara

ADOFLOOR VİVA – İRONA – STONE

Zeminin yüzeyi düz, kuru, temiz, çatlaksız ve gözeneksiz olmalıdır.Döşeme zemininde boya, wax, cila, yağ, solvent, vernik, macun, yapıştırıcı, ağır yabancı madde veya kalıntıları olmaması gereklidir. Döşeme yapılacak olan zemin ile diğer zeminler arasındaki geçiş noktalarında istenmeyen yükseklik farkları olmamalıdır. Zeminler arası olası kot farklılıkları mihengir yardımı ile ölçülebilir.

ADO Vinil Parke suya dayanıklı olması sayesinde banyo, mutfak dahil ıslak mekanlarda kullanılabilir. Ağaç ve taş görüntüsüne sahip bu vinil yer döşemesi uygulama esnasında ses veya toz problemi yaratmaz. Zemin bozukluklarını kamufle ederken eski zemine hiçbir şekilde hasar vermez. Uygulaması kolay ve hızlıdır. Uzun ömürlüdür, kolay temizlenir ve bakım gerektirmez. UV güneş ışınlarına direçlidir.

Uygulama Alanları Ev, ofis, otel, bar, okul, mağaza, kafe, restoran, işyeri, ıslak mekan, hastane v.b alanlarda kullanıma uygundur.

ÜRÜNLER

Sleep in Absolute Peace Wake up to Bright Sunshine

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.