GERFLOR CREATİON 55

GERFLOR CREATİON 55 

  • Orta yoğunlukta trafik alanları için uygun (hafif ticari alanlar, ofisler, konaklama alanları, restoranlar) : 0,55 aşınma tabakası
  • 69 desen, 7 farklı karo ve plank boyutu
  • PUR+ yüzey koruma kürü kaoly temizlik
  • % 100 geridönüşümlü, REACH uyumlu

Loose – Lay, yapıştırma veya Click sistem ile farklı döşeme alernatifleriyle müşteriye özgü tasarım kolaylığı sağlar. Son derece dayanıklı ve az bakım gerektiren  LVT‘ler  yoğun trafiğin olduğu iç mekanlarda mükemmel çözümler sunar.

Gerflor Luxury Vinyl Tile (LVT) Creation 55, mikro pahlı kenarlara sahip karo ve tahta formundaki sentetik, dekoratif, esnek, antistatik, aşınma grubu T zemin kaplamalarıdır.

● Bu LVT, 0,55 mm kalınlığında şeffaf aşınma tabakası, bir tasarım filmi ve kompakt bir alt tabakadan oluşur. Sıkıştırılmış ve yüksek basınçta grenlendirilmişlerdir.

● LVT Creation 55 toplam kalınlığı 2,5 mm’dir. Mükemmel temizlik sağlayan poliüretan PUR + yüzey muamelesi ile muamele görürler ve çizilmeye ve kimyasallara karşı geliştirilmiş direnç PUR + muamele balmumu uygulamasını önemli ölçüde geciktirir.

ÜRÜNLER

Sleep in Absolute Peace Wake up to Bright Sunshine

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.