TARKETT MODULART 7

TARKETT MODULART 7

Yenilikçi geri dönüştürülmüş ve doğada bol miktarda bulunan ham maddelerden yapılan iD Revolution, modüler esnek zeminde büyük bir inovasyondur. Tarkett’in malzeme konusunda kanıtlanmış uzmanlığı ve sürdürülebilir, yenilikçi çözümler geliştirme tecrübesinin bir sonucudur. Avrupa’da üretilen ve PVC içermeyen bir üründür ve geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilen ilk Cradle to Cradle® Gold sertifikalı modüler esnek zemin kaplamasıdır.

Bu LVT koleksiyonu çok sayıda tasarımları birleştirme olanakları, çeşitli dokular, şekiller ve renkler, modülerliği sayesinde. İçindeki alanlar ModularT 7 yüklendiğinde dışarı çıkabilir basitlik ve sakinlik, ya da rahat, bol miktarda detay ve güçlü ol harcama yapan insanların kişisel dokunuşları orada zaman. Dört dikkatle ve profesyonelce 22 renkte seçilmiş tasarımlar doğal malzemelerden, ModularT 7 mekan yaratma imkanı sağlar farklı stilleri ile. Bu koleksiyon ile alanlar için iyi bir çözümdür oteller, kahve gibi yoğun trafik mağazalar, mağazalar, ofisler veya restoranlar. Basit bakım gibi özellikler, su direnci, dayanıklılık ve darbe ses azaltma, ModularT 7’yi hem işlevsel hem de doğru seçim estetik görünüm.

ÜRÜNLER

Sleep in Absolute Peace Wake up to Bright Sunshine

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.